Gorący news

1. Zimowy Międzynarodowy Obóz Szkoleniowy Brzeg Dolny 27.12 – 31.12.2019.

Szczegóły: tutaj

2. Promocja świąteczno-noworoczna firmy JOOLA w sklepie www.ustefiego.pl

Szczegóły: tutaj

 

 

 

 

 

 

<

Klaudia Kusińska przenosi się do Hiszpanii

źródło: www.pzts.pl

Klaudia Kusińska po 12 latach opuszcza GLKS Scania Nadarzyn. W nowym sezonie zagra w zespole wicemistrza Hiszpanii – Tecnigen Linares.

– Po wielu trudnościach ze zmianą barw klubowych, w końcu udało mi się znaleźć miejsce,w którym mam nadzieję będę szczęśliwa, powalczę o złoty medal oraz osiągnę sukces w europejskich pucharach – powiedziała 26-letnia Kusińska, która w minionym sezonie sięgnęła po brąz w Ekstraklasie.

– Od stycznia wiedziałam, że to będzie mój ostatni sezon w Nadarzynie, dlatego już od dawna szukałam nowej drużyny. W kraju żaden prezes klubu nie potrafił potraktować mnie poważnie, w sumie prowadziłam rozmowy z czterema zespołami. Dopiero gdy fiaskiem zakończyły się negocjacje w ojczyźnie, rozpoczęłam zagraniczne rozmowy. Najbardziej konkretni byli przedstawiciele klubu z Linares w Andaluzji. Chciałem zostać w Polsce, ale nie udało się znaleźć takiego miejsca, które zaoferowałoby dobre warunki do treningu i gry w Ekstraklasie – dodała.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź zawsze na bieżąco

O nas

Portal www.time-out.pl powstał w głowie 2 osób Zbyszka Stefańskiego i Rafała Kurowskiego. Nie udało mi się ustalić dokładnej daty rozpoczęcia naszej działalności. ale po kolei....
Czytaj więcej

Na skróty

Facebook

Znajdź nas na Facebooku