Gorący news

Prezentujemy Państu nowe produkty z serii Returnboard. Kliknij TUTAJ. Zapraszamy na zakupy do specjalnej rubryki w naszym sklepie: TUTAJ.

 

 

 

 

 

<

Na Nowy Rok od Krzysztofa Piwowarskiego

Horoskop z fusów chińskiej herbaty na 2018

Wróżę, co czeka nas w roku 2018, czytam w fusach kawy, a dla uszczegółowienia wróżby robię użytek z liści herbaty gruzińskiej.

Cóż, fusologia to trudna dziedzina i zależna od rejonu gatunku, skąd pochodzi produkt podstawowy. Mamy fusologię tybetańską, cejlońską, assam, gruzińską, kenijską to te od herbaty, a te z kawy to: kenijska, etiopska, brazylijska, jamajska itd.

Fusologia to trudna dziedzina.

Co zatem nam przyniosła wróżba na rok 2018?

Dalsze wykluczanie zawodników z różnych olimpiad, pozbawianie zdobytych medali, będziemy zaskakiwani, oj, jakie nazwiska, jakie narody doznają szoku.

Tu, w kraju nadwiślańskim, w niektórych związkach sportowych dojdzie do przymusowych wyborów, bo zarządy nie dokonały samooczyszczenia i są uwikłane w starożytne układy esbeckie czy podobne.

Mówiąc inaczej, przybyli, przeczytali, pogonili, taki czas nastaje.

Co w świecie małej piłeczki tzw. świat 40+, plastic.

Pękają generalnie, jeżeli uderzysz kantem rakiety i nie tanieją, choć te dobre osiągają troszkę wyższą cenę starych celuloidów, czyli do końca roku 2018 wróci normalność cenowa z piłeczkami, tak wychodzi z fusów.

W połowie roku DONIC i ANDRO wypuszczą super okładziny, które przełamią hegemonię Butterfly, to mówią fusy, nie ja.

PZTS powstał pod znakiem KOZY, rok 2018 dla tego znaku nie jest tak sprzyjający jak ostatni rok, co oznacza, że sport spod znaku małej plastikowej piłeczki w nadchodzącym roku może spodziewać się trudności wynikających z dokonywanych zmian, które zważą na kondycji związku. To przepowiednia z fusów herbaty rodem z Chin.

Chiński horoskop jest oparty na kalendarzu księżycowym, a cykl księżyca powtarza się co dwanaście lat. Stąd ilość chińskich znaków zodiaku. W 2018 roku chiński nowy rok wypada 16 lutego i będzie to rok Psa, żywiołu Ziemi. Rok ten zakończy się 4 lutego 2019 roku.

Horoskop z fusów chińskiej herbaty na 2018 – PZTS – ogólna prognoza

Horoskop z fusów chińskiej herbaty na 2018 roku przewiduje, że PZTS doświadczy w tym okresie wielu zmian. Większość z nich jednak będzie miała źródło w świadomych działaniach samego PZTS. To nie świat będzie wymuszał na nim przeobrażenie się. On sam podejmie decyzję o tym, że nadszedł czas na pójście inną drogą.

PZTS nareszcie podejmie decyzje, które od wielu lat odkładał. W przeszłości unikał odpowiedzialności, ale teraz zmieni podejście do wielu spraw. Będzie więc gotowy, by podjąć ryzyko. Mimo obaw przekona się, że jego pozycja oraz możliwości wzrosną, co przełoży się na większą pewność siebie.

Należy zaznaczyć, że nie wszystko będzie szło dokładnie po myśli PZTS. W roku Psa będą zdarzały się wzloty, jak i upadki. Mimo że szczery wysiłek oraz bezinteresowność są zwykle nagradzane ponadczasowymi wartościami, w tym roku PZTS nie za każdym razem zostanie nagrodzony tak, jak na to zasłuży. Niestety, trzeba to będzie przeboleć.

Jednym z najlepszych sposobów na wszelkie rozczarowania 2018 roku będzie cierpliwość. PZTS powinien sobie zakodować w umyśle, że z czasem jego starania przyniosą oczekiwane rezultaty. Być może nie wszystkie i nie w tym roku, ale za jakiś czas… nagrody posypią się jak z rękawa.

Warto też pamiętać, by kontrolować swoje emocje oraz wrodzone instynkty. Nie wszystkie są dla PZTS korzystne. Czasami bardziej szkodzą, niż mogłyby pomóc. Jeśli więc PZTS pragnie zbliżyć się jak najbardziej do swoich ideałów, niech kieruje się zdrowym rozsądkiem i cały czas nad sobą pracuje.

Porada dla PZTS: Działaj powoli, z ostrożnością i staraj się cały czas zachować jak największą równowagę w swoim postępowaniu.

Przestroga dla PZTS: Nie możesz wątpić w siebie. Bez zaufania we własne możliwości niewiele zdziałasz.

Największa szansa dla PZTS w 2018 roku: Największy sukces możesz odnieść w dynamicznym współzawodnictwie, które wymaga kreatywności.

Złota myśl na 2018 rok: Nawet, kiedy praca wydaje się ponad siły, nie można się poddawać.

Pomyślne okresy w 2018 roku: kwiecień, sierpień, listopad (rewelacyjny miesiąc).

Niebezpieczne okresy: maj, czerwiec, wrzesień.

Szczęśliwe liczby w 2018 roku: 17, 28, 31, 39, 40.

Szczęśliwe kolory w 2018 roku: niebieski, biały.

Horoskop z fusów chińskiej herbaty na 2018 – PZTS: miłość

PZTS w tym roku musi robić coś inaczej. Cokolwiek. W miłości nastanie okres stagnacji, więc trzeba zmienić podejście. PZTS poczuje to już na początku chińskiego roku księżycowego i od razu zacznie szukać jakichś interesujących pomysłów.

Jednym z tematów, którymi PZTS zajmie się bardziej skrupulatnie, jest współzawodnictwo. Horoskop chiński 2018 roku przewiduje, że życie sportowe PZTS będzie w rozkwicie. Bardzo nietypowym rozkwicie, należałoby dodać. PZTS wpadnie bowiem na nietuzinkowy pomysł mogący nadać współzawodnictwu smaczek awangardy.

Sport nabierze zupełnie innych barw i stanie się bardziej ekscytujący. Jednocześnie PZTS dowie się o zawodnikach czegoś, co jeszcze wzmocni bicie jego serca.

Horoskop z fusów chińskiej herbaty na 2018 – PZTS: pieniądze

Prognozy astrologiczne sugerują, że PZTS będzie miał szczęście w kwestii pieniędzy. Zarobi ich znacznie więcej niż w zeszłym roku, a finansowe nadwyżki może śmiało przeznaczyć na spłatę długów lub innych zobowiązań. Warto również zasilić konto oszczędnościowe. W następnych latach (nawet już w 2019 roku) dodatkowe środki mogą okazać się przydatne.

W okresie letnim PZTS może popuścić nieco wodze fantazji i wydawać więcej na realizację swoich marzeń. Niech działa i nie przejmuje finansami. Wszystko, co wyda w wakacje, zwróci się w następnych miesiącach. Być może z tak dużą nawiązką, że PZTS przeprowadzi interesujące akcje sportowe pod koniec roku.

Ważne: zarobki w dużej mierze będą zależały od zaangażowania w pracę. Jeśli PZTS nie chce przegapić swojej szansy na zwiększenie dochodów, niech sumiennie pracuje i nie próbuje się obijać. Odnotowując kolejne wzrosty dochodów, niech PZTS pomyśli też o inwestycjach. Horoskop chiński 2018 roku przewiduje względnie dobrą passę w tej sferze.

Horoskop z fusów chińskiej herbaty na 2018 – PZTS: kariera

Przebieg kariery instytucjonalnej PZTS w 2018 roku będzie dobry. Co więcej, istnieje całkiem spora szansa na awans. Jeśli PZTS będzie sumiennie pracować, z pewnością zostanie sowicie wynagrodzony. Co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości.

Horoskop z fusów chińskiej herbaty na 2018 rok wskazuje jednak, że nie obejdzie się bez pomocy innych ludzi – współpracowników oraz przyjaciół. PZTS musi liczyć się z faktem, że sam nie jest w stanie zrobić wszystkiego, co musi zostać wykonane. Tym bardziej że ten rok nie będzie wolny od zmartwień i problemów. Pracując jednak w zgranej grupie, można uniknąć przynajmniej części utrudnień, a inne rozwiązać szybciej i sprawniej.

Dziedziną, w której PZTS ma największe szanse zabłysnąć, jest rywalizacja. Zresztą każda dziedzina wymagająca kreatywności oraz rozwiniętej wyobraźni będzie dla PZTS niesamowitym polem do popisu. W tej kwestii nie warto się wahać. Niech PZTS śmiało rozpoczyna przygodę z super rywalizacją, jeśli dotąd tego nie zrobiła.

Horoskop z fusów chińskiej herbaty na 2018 – PZTS: kluby, zawodnicy

W tym roku kluby, zawodnicy będą dla PZTS szczególnie ważne. Najbliżsi będą mu nie tylko inspirować, ale i aktywnie wspierać w realizowaniu planów. PZTS może na nich liczyć, ale to nie wszystko. Otóż środowisko zapewni również dużo osobistej satysfakcji oraz przyjemności. PZTS spędzi z klubami, zawodnikami bardzo dużo czasu i będzie świetnie pracować.

Horoskop z fusów chińskiej herbaty na 2018 rok przestrzega jednak przed wystąpieniem pewnych drobnych nieporozumień w środowisku PZTS. Niestety, tego nie da się raczej uniknąć. Mimo najszczerszych chęci, zawsze pojawi się jakaś kwestia, która skutecznie skłóci ze sobą bliskie środowisko. Dobrą radą dla PZTS może być to, by starała się trzymać swój język na wodzy. Dzięki temu uniknie przynajmniej niektórych sprzeczek, a inne ograniczy do minimum. Ogólnie rzecz biorąc, rzeczowa rozmowa stanie się w 2018 roku podstawą relacji pomiędzy członkami rodziny PZTS.

Horoskop z fusów chińskiej herbaty na 2018 – PZTS: zdrowie

Od samego początku PZTS będzie w bardzo dobrej formie. Zdrowie będzie mu dopisywać przez większość czasu, co bezpośrednio przełoży się na wysoki poziom energii oraz zapału do pracy. To dobrze, ponieważ PZTS bardzo ich potrzebuje.

Jeżeli do tego dojdzie jeszcze właściwa dieta i regularne ćwiczenia fizyczne, to w roku Psa nie trzeba będzie się prawie w ogóle martwić o zdrowie. Niech PZTS upewni się, że nie wpadł w niezdrowe nawyki, ponieważ mogą one skutecznie pogorszyć jej stan zdrowia. W roku 2018 PZTS ma duże szanse na rzucenie zgubnych nałogów. O dziwo, to nie będzie wymagało aż takiego wysiłku, jak mogłoby się wydawać.

Wspomnienia z sal treningowych.

Zbigniew S. wspomina swoją salę treningową, czyni to z rozrzewnieniem, aż łezka gdzieś tam w kąciku oka się wytacza. Cóż, ja mam wspomnienia jeszcze bardziej odległe, które dla pana Janka Targosińskiego być może są niedawnymi wydarzeniami, bo on ma jeszcze takie, gdy nie było PZTS. Pan Jan, gdy powstał PZTS miał 16 lat, ale wracając do mnie, moja salka do ts mieściła się w cudnym miejscu w II Ogrodzie Jordanowskim w Wawie, róg Odyńca i Al. Niepodległości, zaczynałem tam odbijać w 1961 roku, ale to było miejsce, pamiętam, że przy jednym jedynym stole potrafiło nas stać 40 i grać w WARIATA, panie Zbyszku, 40 przy jednym stole!!!!

Albo KS Marymont i treningi w holu szatni, też tak się grało, kto nie wie, jak wyglądało to kiedyś ten nie wie jak polski ts naprawdę wstawał z kolan amatorszczyzny.

Pozdrawiam serdecznie pana Bolka Hancko pierwszy profi trener z lat 1967-68, panie Bolku wszystkiego najlepszego, zdrówka, zdrówka, zdrówka!!!

Krzysztof Piwowarski

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź zawsze na bieżąco

O nas

Portal www.time-out.pl powstał w głowie 2 osób Zbyszka Stefańskiego i Rafała Kurowskiego. Nie udało mi się ustalić dokładnej daty rozpoczęcia naszej działalności. ale po kolei....
Czytaj więcej

Na skróty

Facebook

Znajdź nas na Facebooku