Gorący news

Promocja świąteczno-noworoczna: tutaj.

 

Jedna z atrakcyjnych ofert na www.ustefiego.pl

 

<

Pingpong na żywo


Miło mi poinformować czytelników, że zostałem oficjalnym partnerem firmy ttlive.tv na Polskę. Firma ta zajmuje się udostępnianiem tenisa stołowego za pośrednictwem internetu.

Image

ttlive.tv umożliwia oglądanie wybranych spotkań Ligi Mistrzów, rozgrywek Bundesligii, oraz innych wydarzeń pod patronatem ETTU. Firma ma wyłączność Europejskiej Uni Tenisa Stołowego na pokazywanie tych rozgrywek w internecie.
Już niedługo serwis zostanie uruchomiony również w języku polskim. Będzie można, za opłatą, oglądać mecze na żywo, ściągać pojedynki na swoje komputery lub kupować płyty DVD z nagranymi meczami.

Najpóźniej za ok. 2 tygodnie na stronie pojawi się baner do polskiego serwisu tej firmy. Dziś można już zobaczyć przykładowe mecze pod adresem www.ttlive.tv

Oprócz tego trwają rozmowy, aby mecz międzypaństwowy pomiędzy Niemcami a Polską rozgrywany 22.11.2006, obecny był na  naszej stronie w formie "liveticker" czyli podawania wyniku na żywo, piłka po piłce.

Docelowo planowane są nie tylko zapisane wypowiedzi zawodników, ale również pliki wmv. z możliwością ich odsłuchania .

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź zawsze na bieżąco

O nas

Portal www.time-out.pl powstał w głowie 2 osób Zbyszka Stefańskiego i Rafała Kurowskiego. Nie udało mi się ustalić dokładnej daty rozpoczęcia naszej działalności. ale po kolei....
Czytaj więcej

Na skróty

Facebook

Znajdź nas na Facebooku