Gorący news

<

Walka o medale – Natalia nie zawiodła

Ostatnią naszą szansą na medal w turnieju indywidualnym jest juniorka Natalia Partyka. Natalka gra aktualnie z Rosjanką Kolodyazhnają. Natalia nie zawiodła i wygrała 4-1!! GRATULUJEMY

Nie udało się Magdzie Szczerkowskiej wywalczyć medalu w grze pojedynczej kadetek. Magda przegrała 2-4z Niemką Winter.

Robert Floras także nie zdobędzie medalu w grze indywidualnej. Robert przegrał z rozstawionym z numerem 1 Rumunem Szocs’em.

Image

Natalia prowadzi już 2-0, jeszcze dwa i ma medal! Natalia prowadzi 8-4, 9-9 i wygrywa 11-9, brawo jeszcze jeden set!
4 set: 1-5, 4-8, 5-10, 6-11….
Tylko jeden set jeszcze 3-1

Set 5: 2-2, 4-2 (jeszcze 7 piłek), 7-5 (jeszcze 5 punktów), 8-8, 10-8, 11-8 BRAWO!!

Robert gra z numerem jeden tego turnieju Rumunem Szoc’em. Polak przegrywa po pierwszym secie 0-1, i aktualnie jest wynik 3-3.Polak przegrał tego seta. 0-2, następnego też przegrał minimalnie. 0-3. Robert cały czas walczy, wygrał seta 11-8, 1-3.

Magda Szczerkowska gra z Niemką Winter i przegrywa 0-2.Magda teraz prowadzi 8-7. Magda przegrywa do 9 i w setach 0-3. Magdzie udaje się wygrać 4 seta 11-8 i przegrywa już tylko 1-3. Jeszcze jest w grze. Już tylko 2-3, po bardzo emocjonującym secie.
Niestety, nie będzie miała Magda Szczerkowska medalu w grze pojedynczej kadetek. Polka przegrała wyraźnie 6 seta i cały mecz 2-4.

Szkoda pierwszych trzech setów. W pierwszym wysoko prowadziłam i przegrałam. Szkoda liczyłam na medal, ale nie mogę się teraz załamywać – powiedziała Magda po meczu.