<

Wyniki Polaków w niedzielę

Trwa ostatni dzień MEJ w tenisie stołowym. W zakończonym już półfinale gry mieszanej kadetów para polska Szczerkowska/Floras przegrała 1-3 z parą rosyjską. Trwa aktualnie pojedynek miksta juniorów Bąk/Knight – Partyka/Salifou. Stan w meczu 2-2. Spotkanie zakończyło się wygraną pary polsko-angielskiej Bąk/Knight. Gratulujemy.

Za chwilę w półfinale turnieju pocieszenia zobaczymy Rafała Łaszczyńskiego. Zagra on z Holendrem Van der Lee. Rafał wygrał 3-0 i jest w finale turnieju pocieszenia. Gratulujemy.

Za chwilę odbędą się półfinały gry deblowej. Po każdym secie podam wynik Polek: Natalii Bąk i Natalii Partyki.

POLKI W FINALE GRY PODWÓJNEJ JUNIOREK!! POLKI WYGRAŁY 3-1 z NIEMKAMI.

Na żywo stół numer 1

Image

Półfinał miksta

Bąk/Knight – Partyka/Salifou 2-2

set 5: 4-1, 4-2 po błędzie Anglika, serwuje Salifou, błąd serowsowy, 5-2, 6-3, 7-3, 7:5,11-5